Naše apartmány

Rezidence Valcha aktuálně nabízí 4 apartmány, 3 jsou s vlastní terasou, ostatní pouze s výhledem na řeku nebo město a hory, všechna tři patra budovy jsou bez výtahu.

Pro přístup k řece mohou hosté využít lávku přes náhon sousední vodní elektrárny. Parkování je zdarma na soukromém parkovišti střeženém kamerovým systémem.

 Všechny apartmány mají samostatnou ložnici, chodbu, obývací pokoj s kuchyňským koutem, samostatnou koupelnu s wc a wifi. Televize v apartmánech nejsou.

V každém apartmánu jsou k dispozici mycí prostředky včetně tablet do myčky, povlečení, ručníky, sušák na prádlo, lopatka, smeták. Denní úklid se neprovádí.

Hlavní sezóna:
Velikonoce 28.3.-1.4.2024
Letní prázdniny 28.6.-1.9.2024
Vánoce a Silvestr na dotaz

Objekt se nachází v památkové zóně města Sušice, v klidné slepé ulici, přesto však velmi blízko centra a pěších tras i cyklotras.

V Sušici lze navštívit mnoho kaváren, restaurací, kino, krytý i venkovní bazén (ke koupání lze v letních měsících využít i řeku),  saunu, tenisové kurty, lanové centrum, skatepark, in-line dráhu, značené cyklotrasy, nedaleko ubytování jsou tři dětská hřiště.

V blízkosti Sušice je mnoho turistických cílů -  šumavské trojhradí – Kašperk, Velhartice a Rabí, rozhledny Sedlo nebo Svatobor, vrchy Kalich nebo Andělíček. Sušice je i výborným výchozím místem pro výlety na Šumavu a šumavská jezera (např. Laka, Prášilské jezero, Černé a Čertovo jezero atd.) .

V zimě jsou výborným tipem pro aktivní dovolenou běžkařské trasy na Modravě a Srní, nebo lyžařské areály Zadov, Špičák a Javor. Je možno využít krytý zimní stadion na bruslení. 

Vzhledem ke zvýšeným hygienickým nárokům v současné době neubytováváme domácí mazlíčky.

Vybavená kuchyně

Wifi zdarma

Parkování zdarma

Vlastní koupelna

Nekuřácké pokoje